Nowe mieszkania deweloperskie - Poznań Grunwald

Deweloper Poznań PBO Nowak zaprasza do obejrzenia nowego osiedla w Poznaniu "Słoneczna Ostoja" mieszczącego się przy ulicy Ziębickiej.

Słoneczne i przestronne mieszkania w Poznaniu z doskonałym dojazdem do centrum miasta zostały wykonane przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Nowoczesność oraz spokojna dzielnica powoduje, że proponowane przez nas nowe mieszkania poznań Grunwald przyciągają potencjalnych nabywców.

Wszystkie nieruchomości budujemy według najnowszych standardów jakości.

W otoczeniu budynków mieszkalnych nie brakuje punktów usługowych, szkół, przedszkoli. Obiekty usytuowane są z dala od zgiełku miasta, jednak z dogodnym połączeniem komunikacyjnym. Budynki mieszkaniowe budowane są w bezpiecznych dzielnicach, dodatkowo poddane są całodobowemu monitoringowi. 

Gwarantujemy spokój i bezpieczeństwo za atrakcyjną cenę!

Mieszkania Poznań

Sprzedaż nowych mieszkań (Poznań, Grunwald) trwa - więcej na stronie inwestycji.


Nasze inwestycje obejmują zarówno domy jednorodzinne, jak i budynki mieszkalne wielorodzinne. Komfortowe mieszkania Poznań zostały zaprojektowane przez specjalistów uznanych w swojej branży. Mieszkania Poznań (i okolice) posiadają doskonałą lokalizację. Bezpośredni dostęp do głównych ulic i dobre połączenia komunikacji miejskiej umożliwiają spokojne dotarcie do Centrum. W najbliższym otoczeniu nie brakuje punktów usługowych, sklepów, itp.

Nowoczesna architektura budynków przyciąga wzrok. Elegancja i estetyka zostały połączone z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Sprzedaż mieszkań Poznań cieszy się dużym powodzeniem. Zainteresowanie jest tym większe, kiedy obiekty mieszczą się w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Nasza firma od kilku lat zajmuje się sprzedażą mieszkań. Jako deweloper Poznań słynie z zaangażowania w każdy projekt i otwartość wobec potencjalnych klientów. Nasze biuro i sprzedaż mieszkań Poznań oraz okolice przygotowuje atrakcyjne propozycje dla osób wymagających, ceniących nowoczesność i kompleksowość rozwiązań. Potencjalnego klienta przyciąga pełna współpraca naszych pośredników, dzięki którym ich marzenia zostają spełnione.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mieszkania Poznań, budujemy z myślą o naszych przyszłych klientach. Częstym rozwiązaniem architektonicznym są kompleksowe budynki w zabudowie szeregowej. Tego typu obiekt budujemy pod kątem młodych małżeństw, dla których wygoda, elegancja idą w parze z bezpieczeństwem i funkcjonalnością.

Nasze inwestycje oddane do użytku zostają w stanie deweloperskim.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Biuro sprzedaży mieszkań w Poznaniu posiada w swojej ofercie ciekawy wybór mieszkań czekających na wymagającego klienta!

Zobacz nasze zrealizowane inwestycje

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.