Mieszkania Poznań, ul. Ziębicka

Inwestycja obejmująca budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych, 36 lokali mieszkalnych (26 miejsc postojowych), połączonych garażami podziemnymi przy ul. Ziębickiej w Poznaniu.

Nasze poznańskie inwestycje obejmują zarówno domy jednorodzinne, jak i budynki mieszkalne wielorodzinne. Komfortowe mieszkania (Poznań) znajdujące się przy ulicy Ziębickiej zostały zaprojektowane przez specjalistów uznanych w swojej branży. Przestronne mieszkania posiadają doskonałą lokalizację. Bezpośredni dostęp do ulicy Grunwaldzkiej umożliwia spokojne dotarcie do Centrum – dobre połączenia komunikacji miejskiej. W najbliższym otoczeniu nie brakuje punktów usługowych, sklepów, itp.

Nowoczesna architektura budynków przyciąga wzrok. Elegancja i estetyka zostały połączone z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Sprzedaż mieszkań, Poznań przy Ziębickiej cieszyła się dużym powodzeniem. Zainteresowanie było tym większe, że obiekt, wyżej wspomniany, mieści się w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Nasza firma od kilku lat zajmuje się sprzedażą mieszkań. Jako deweloper Poznań słynie z zaangażowania w każdy projekt i otwartość wobec potencjalnych klientów. Nasze biuro sprzedaży domów i mieszkań w Poznaniu przygotowuje atrakcyjne propozycje dla osób wymagających, ceniących nowoczesność i kompleksowość rozwiązań. Potencjalnego klienta przyciąga pełna współpraca naszych pośredników, dzięki którym ich marzenia zostają spełnione.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą mieszkań w Poznaniu

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.