Materiały

Standard wykończenia mieszkań:

 1. Ściany nośne: grubości 24 cm z bloczków silikatowych.
 2. Stropy: żelbetowe typu filigran.
 3. Ścianki działowe: z bloczków gazobetonowych.
 4. Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach: jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie, przygotowane pod szpachlowanie.
 5. Podkłady pod posadzki: podkłady cementowe zacierane mechanicznie układane na izolacji ze styropianu.
 6. Balkony: płyta balkonowa malowana, balustrady ażurowe stalowe.
 7. Okna: profil PCV Schuco (5-cio komorowy), szklenie trzyszybowe, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna max. 1,1 W/m2K, rozwieralno-uchylne z nawiewnikami w kolorze białym od wewnątrz. W standardzie parapety wewnętrzne, rolety zewnętrzne.
 8. Drzwi wejściowe do mieszkań: antywłamaniowe jednoskrzydłowe, pełne z wizjerem.
 9. Instalacja elektryczna: podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej;  Instalacja przygotowana pod montaż dzwonka elektrycznego. Włączniki i gniazdka w kolorze białym, punkty oświetleniowe zakończone kostką. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem.
 10. Instalacja wod-kan: instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Liczniki zużycia wody na każdy lokal. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Nie obejmuje białego montażu.
 11. Instalacja c.o.: rurociągi c.o. prowadzone w stropie w warstwach podłogowych, podłączenie grzejników ze ściany. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. W łazienkach grzejniki łazienkowe. Licznik zużycia energii cieplnej na każdy lokal.
 12. Mieszkania wyposażone: do każdego lokalu doprowadzona instalacja telewizyjna i telefoniczno-internetowa w postaci światłowodu. Usytuowanie gniazdek telewizyjnych, telefonicznych i internetowych zgodnie z projektem.


Standard wykończenia segmentu i pomieszczeń wspólnych (wewnątrz): 

 1. Tynki wewnętrzne: tynki gipsowe, maszynowe szpachlowane pomalowane farbą emulsyjną.
 2. Posadzki: na klatce schodowej posadzka wykończona  płytkami gresowymi. W hali garażowej i w komórkach lokatorskich kostka brukowa. W pomieszczeniach technicznych płytki gresowe.
 3. Stolarka okienna: profil PCV Schuco (5-cio komorowy), szklenie trzyszybowe, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna max. 1,1 W/m2K, w kolorze grafitowym i białym od zewnątrz, w kolorze białym od wewnątrz.
 4. Wejście do segmentu: drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w ramie aluminiowej  z samozamykaczem.
 5. Hala garażowa: dostęp do hali garażowej z zewnątrz poprzez bramę sterowaną pilotem, wewnątrz poprzez windę i klatkę schodową. Z powierzchni piwnicy wydzielone komórki lokatorskie.
 6. Winda: w każdej klatce schodowej winda od poziomu hali garażowej po ostatnią kondygnację.
 7. Oświetlenie: na klatkach schodowych oraz w hali garażowej sterowane czujnikami ruchu.


Standard wykończenia segmentu z zewnątrz:

 1. Elewacja segmentu: wykończona tynkiem strukturalnym cienkowarstwowym z fakturą baranka na warstwie styropianu gr. 17cm (lokalnie 14 cm lecz o podwyższonych parametrach), współczynnik przenikania ciepła dla ścian 0,22 W/m2K.
 2. Parapety zewnętrzne: z blachy stalowej powlekanej.
 3. Dach: dach płaski , styropian o grubości 20 cm, współczynnik przenikania ciepła dla dachu 0,18 W/m2K.
 4. Dojazdy i dojścia do segmentu: dojazdy i ciągi pieszo-jezdne wyłożone kostką brukową.
 5. Miejsca parkingowe: wykonane z kostki brukowej pełnej lub ażurowej.

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.