O inwestycji

Zaczarowany Zakątek

etap II

Nasza inwestycja „Zaczarowany Zakątek” to kolejny etap przedsięwzięcia deweloperskiego składający się z zespołu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych  położonych w Lesznie ul. Edmunda Bojanowskiego (dzielnica Zatorze).

Niewątpliwie atutem lokalizacyjnym inwestycji jest sąsiedztwo obiektów takich jak: szkoła podstawowa z obiektem rekreacyjno-sportowym, przedszkola, Aquapark, Centralna Szkoła Szybowcowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Ranczo Jolka”,kompleks rekreacyjno-sportowy „Skateplaza” oraz nowo otwarte gabinety lekarskie Zatorze.

Na szczególną uwagę zasługuje otoczenie osiedla, które zostało usytuowane w cichym i spokojnym miejscu, z dala od miejskiego hałaśliwego zgiełku w otulinie  błogiej ciszy.

Okolica wydaje się być idealna dla małżeństw z małymi dziećmi: spokojna a jednocześnie pełna atrakcji.
Osiedle „Zaczarowany Zakątek” składa się z zespołu budynków mieszkalnych, dwulokalowych. Każdy z lokali (pow. 74,09 m² plus do zagospodarowania strych o powierzchni podłogi ok. 41,3 m2) ma dwie kondygnacje (parter i poddasze), oraz  działki o wielkości  (128-402 m²).

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.